Image

Hakkımızda

Teknolojik gelişmeler insan hayatını kolaylaştırmak için son hızla ilerlemektedir. Gelişen teknolojinin faydaları yanında sakıncalı yönleride ortaya çıkmaktadır. Radyasyon bu sakıncaların en başında gelmekte olup, sağlıklı ve kaliteli bir hayat için kendimizi radyasyondan korumak artık kaçınılmaz bir ihtiyaç olmuştur. Bu zamana kadar radyasyona karşı korunma için kurşun ve antimon gibi zehirli ve insan sağlığına zararlı maddeler kullanılmış olup, bu alanda bilimsel çalışmalar yapılagelmiştir.

Arora Medikal Teknoloji Dış Tic.Ltd.Şti. 2021 yılında kurşun ve antimon gibi insan sağlığına zararlı ve zehirli içeriği olmayan yeni bir hi-tech formülün insanlığın hizmetine sunulmuası  için kurulmuş olup tüm testlerden geçerek gerekli belgelendirmeleri yapılmış ve STOP-R markası ile satışa hazır hale gelmiştir. Ürünümüz başta X-Ray ışınlarına maruz kalan sağlık çalışanlarımız için koruyucu kıyafet olarak, savunma sanayi ve iletişim alanında kullanıma uygundur.

 

Vizyonumuz insanlığa daha faydalı ürünler üretmek için arge çalışmalarıyla ürünümüzü geliştirip, daha geniş alanda daha çok kullanım imkanı sunmaktır. .