Image

Hakkimizda

Teknolojik gelismeler insan hayatini kolaylastirmak için son hizla ilerlemektedir. Gelisen teknolojinin faydalari yaninda sakincali yönleride ortaya çikmaktadir. Radyasyon bu sakincalarin en basinda gelmekte olup, saglikli ve kaliteli bir hayat için kendimizi radyasyondan korumak artik kaçinilmaz bir ihtiyaç olmustur. Bu zamana kadar radyasyona karsi korunma için kursun ve antimon gibi zehirli ve insan sagligina zararli maddeler kullanilmis olup, bu alanda bilimsel çalismalar yapilagelmistir.

Arora Medikal Teknoloji Dis Tic.Ltd.Sti. 2021 yilinda kursun ve antimon gibi insan sagligina zararli ve zehirli içerigi olmayan yeni bir hi-tech formülün insanligin hizmetine sunulmuasi  için kurulmus olup tüm testlerden geçerek gerekli belgelendirmeleri yapilmis ve STOP-R markasi ile satisa hazir hale gelmistir. Ürünümüz basta X-Ray isinlarina maruz kalan saglik çalisanlarimiz için koruyucu kiyafet olarak, savunma sanayi ve iletisim alaninda kullanima uygundur.

 

Vizyonumuz insanliga daha faydali ürünler üretmek için arge çalismalariyla ürünümüzü gelistirip, daha genis alanda daha çok kullanim imkani sunmaktir. .